Mestské zastupiteľstvo

MUDr. Mária Augustínová - poslankyňa Marta Babuková - poslankyňa

MUDr. Mária Augustínová
KDH, MOST - HÍD, NOVA, OKS,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti,
SIEŤ, SDKÚ-DS
poslankyňa
E-mail
augustinova@novadubnica.sk
Volebný obvod 1

Marta Babuková
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslankyňa
E-mail
babukova@novadubnica.sk
Volebný obvod 1
   
Vincent Bezdeda - poslanec Bc. Štefan Cucík - poslanec
Vincent Bezdeda
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslanec
E-mail
bezdeda@novadubnica.sk
Volebný obvod 2
Bc. Štefan Cucík
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslanec
E-mail
cucik@novadubnica.sk
Volebný obvod 2
   
Mgr. Michal Doman - poslanec Štefan Dvorský - poslanec
Mgr. Michal Doman
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslanec
E-mail
doman@novadubnica.sk
Volebný obvod 2
Štefan Dvorský
NEKA
poslanec
E-mail
dvorsky@novadubnica.sk
Volebný obvod 2
   
JUDr. Miroslav Holba - poslanec PaedDr. Soňa Kačíková - poslankyňa
JUDr. Miroslav Holba
NEKA
poslanec
E-mail
holba@novadubnica.sk
Volebný obvod 2
PaedDr. Soňa Kačíková
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslankyňa
E-mail
kacikova@novadubnica.sk
Volebný obvod 3
   
Ing. Ľubomír Kunert - poslanec Ing. Jaroslav Kusý - poslanec
Ing. Ľubomír Kunert
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslanec
E-mail
kunert@novadubnica.sk
Volebný obvod 1
Ing. Jaroslav Kusý
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslanec
E-mail
kusy@novadubnica.sk
Volebný obvod 1
   
Ing. Peter Lendel - poslanec Ing. Jaroslav Marušinec - poslanec
Ing. Peter Lendel
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslanec
E-mail
lendel@novadubnica.sk
Volebný obvod 2
Bc. Jaroslav Marušinec
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslanec
E-mail
jaroslav.marusinec@novadubnica.sk
Volebný obvod 1
   
Ing. Marián Medera - poslanec Bc. Pavol Pažítka - poslanec
Ing. Marián Medera
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslanec
E-mail
medera@novadubnica.sk
Volebný obvod 1
Bc. Pavol Pažítka
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslanec - zástupca primátora
E-mail
pazitka@novadubnica.sk
Volebný obvod 2
   
Mgr. Tomáš Zemko - poslanec  
Mgr. Tomáš Zemko
KSS, SNS, SMER-SD, SDS
poslanec
E-mail
zemko@novadubnica.sk
Volebný obvod 1
 
Mestská polícia 0800 500 159
Bytový podnik 042/4440 236
Zberný dvor 0917 442 943
0917 442 943

Created by JKC, s.r.o.